Bus Schedule

Homeroom Start Time: 8:10am
Dismissal:  2:15pm

| BUS #2 |   ( Was Bus#7 )
7:40am  42 MILL
7:41am   7 CHANDLER
7:42am  16 CHANDLER
7:43am  32 CHANDLER
7:44am  48 CHANDLER
7:45am  9 REDCOAT
7:46am  REDCOAT & ELLERY
7:47am   88 DRAKE
7:48am  104 DRAKE
7:49am   43 FREEPORT
7:50am   31 FREEPORT
7:51am    FREEPORT & LUCAYA
7:53am   DUBLIN & ERIN
7:53am    ERIN & THORNTON
7:54am    LEE & TINKHAM
7:55am    DONALD & MARVEL
7:56am    FOXHILL & SUMNER

| BUS #6 |
7:40am 19 BEAVERBROOK
7:41am BEAVERBROOK & DONNA
7:42am BARNUM & BRENDA
7:43am FOXHILL & UPLAND 
7:44am UPLAND & BAXTER
7:45am UPLAND & WILDWOOD
7:46am UPLAND & ROCKY HILL
7:47am UPLAND & BOULDER
7:48am CATHY & SARAH
7:49am CATHY & CAROLINE
7:50am 103 WILMINGTON
7:51am 99 WILMINGTON
7:52am SARAH & MYRNA
7:53am MYRNA & PHILLIP
7:54am BLACKHORSE & SUMNER

| BUS #11 |
7:40am  GEDICK & GIBSON
7:41am   JACKSON & MARJORIE
7:42am   MARJORIE & HOLDEN
7:43am   IRENE & JACKSON
7:44am   PROUTY & HIGH PINES
7:45am   PROUTY & HARVARD
7:46am   HARVARD & CHESTER
7:47am   82 WILMINGTON
7:47am   86 WILMINGTON
7:48am   3 WESTWOOD
7:49am   15 WESTWOOD
7:50am   WESTWOOD & RICHARD
7:51am   14 MICHAEL

| BUS #14 |  (Was Bus #1)
7:40am   ARCHSTONE @ 1ST DRIVEWAY
7:42am   ARCHSTONE @ MIDWAY
7:44am   ARCHSTONE @ BOTTOM DRIVEWAY
7:47am   77 LOCUST
7:48am   94 LOCUST
7:49am   107 LOCUST
7:50am   HART & DONALD (1st one)
7:51am   40 DONALD

| BUS #15 |
7:40am  127 MILL
7:41am  145 MILL
7:42am  151 MILL
7:43am  MILL & TOWNLINE (turnaround)
7:45am  MALLARD & SEPTEMBER
7:46am  18 MALLARD 
7:47am  SPRINGVALLEY & SEPTEMBER
7:48am  MILL & THORNTON
7:49am  MILL & CORBETT
7:50am  102 MILL
7:51am  SKILTON & PATRIOT
7:53am  FOXHILL & WILDWOOD
7:54am  FOX HILL & ROCKY HILL
7:55am  FOXHILL & BEAVERBROOK

| BUS #17 |
7:40am  BEACON VILLAGE ( K - 5 )

| BUS #18 |
7:40am   120 WILMINGTON
7:40am   2 STANWOOD
7:41am    RICHFIELD & WHEATLAND
7:42am   WHEATLAND & RADCLIFF
7:43am   3 LISA
7:44am   LISA & GUILD
7:45am   1 PARK
7:46am   MEADOWCROFT & RIDGEWOOD
7:47am    RIDGEWOOD & BROOKSIDE
7:48am   BROOKSIDE & PARK
7:49am   11 SANDRA
7:50am   1 SANDRA
7:51am    2 CARTER
7:51am    17 CARTER
7:52am    GOODWYN & GIBSON
7:53am    4 STEWART

Bus Information Request Form