2019/2020 Bus Schedule

Homeroom Start Time: 8:10am
Dismissal:  2:15pm

| BUS 2 |       
7:44 AM  42 Mill        
7:45 AM   16 Chandler         
7:45 AM   7 Chandler         
7:46 AM   32 Chandler         
7:47 AM   48 Chandler        
7:48 AM   9 Red Coat        
7:49 AM   Ellery & Red Coat        
7:51 AM   104 Drake        
7:51 AM   88 Drake        
7:55 AM  31 Freeport        
7:53 AM  43 Freeport         
7:54 AM  Freeport  & Lucaya         
7:56 AM  Dublin  & Erin         
7:56 AM  Erin  & Thornton         
7:57 AM  Lee  & Tinkham         
7:58 AM  Donald  & Marvel         
7:59 AM   Fox Hill  & Sumner         
8:00 AM  Fox Hill        
            
| BUS 6 |        
7:44 AM   19 Beaverbrook        
7:45 AM   Beaverbrook  & Donna         
7:46 AM   Barnum & Brenda         
7:48 AM   Fox Hill & Upland         
7:49 AM   Baxter & Upland         
7:50 AM   Upland & Wildwood         
7:51 AM   Boulder & Upland         
7:51 AM   Rocky Hill & Stonehill & Upland        
7:52 AM   Cathy & Sarah         
7:53 AM   Caroline & Cathy         
7:55 AM   103 Wilmington        
7:55 AM   99 Wilmington        
7:56 AM   Myrna & Sarah         
7:57 AM   Myrna & Phillip         
7:58 AM   Blackhorse & Sumner      

| BUS 11 |       
7:45 AM   74 Wilmington       
7:46 AM   82 Wilmington        
7:47 AM   86 Wilmington     
7:48 AM   Chester & Harvard         
7:50 AM   Harvard  & Prouty         
7:50 AM   High Pine  & Prouty         
7:51 AM    Irene & Jackson        
7:52 AM   Holden & Marjorie      
7:53 AM   Jackson & Marjorie       
7:53 AM   Gedick & Gibson       
7:55 AM   15 Westwood        
7:55 AM   3 Westwood         
7:56 AM   38 Westwood         
7:57 AM   Richard  & Westwood         
7:58 AM   14 Michael        
            
| BUS 14 |          
7:46 AM  601 Arboretum [Archstone @ 1st driveway]  
7:47 AM  1032 Arboretum [Archstone @ Midway]    
7:48 AM  Arboretum [Archstone @ Bottom Driveway]    
7:50 AM  Arboretum  & Peach Orchard     
7:53 AM  77 Locust    
7:54 AM  94 Locust    
7:54 AM 107 Locust    
7:57 AM  Donald & Hart     
7:58 AM  40 Donald          

| BUS 15 |        
7:45 AM   127 Mill         
7:46 AM   145 Mill        
7:47 AM   151 Mill        
7:49 AM   Mill  & Town Line         
7:50 AM   Mallard & September        
7:50 AM   18 Mallard        
7:52 AM   September  & Spring Valley         
7:53 AM   Corbett  & Mill         
7:53 AM   Mill  & Thornton         
7:54 AM   102 Mill        
7:55 AM    Patriot  & Skilton         
7:57 AM    Fox Hill  & Hart  & Wildwood         
7:58 AM   Fox Hill  & Rocky Hill         
7:59 AM   Beaverbrook  & Fox Hill         
            
            
| BUS 17 |       
7:53 AM   Beacon Village  

| BUS 18 |       
7:45 AM   120 Wilmington        
7:45 AM   2 Stanwood        
7:46 AM   Richfield  & Wheatland         
7:47 AM   Radcliff  & Wheatland         
7:48 AM   3 Lisa         
7:48 AM   Guild  & Lisa         
7:49 AM   1 Park        
7:50 AM   Meadowcroft  & Ridgewood         
7:51 AM   Brookside  & Ridgewood  & Swain         
7:52 AM  Brookside  & Park         
7:53 AM  1 Sandra         
7:53 AM  11 Sandra         
7:54 AM  2 Carter        
7:55 AM  17 Carter        
7:56 AM  Gibson  & Goodwin         
7:58 AM  4 Stewart                         

Bus Information Request Form