2019/2020 Bus Schedule

Homeroom Start Time - 8:10am 
Dismissal - 2:15pm

| Bus 1 |     
7:44 AM  5 Peach Orchard         
7:45 AM  19 Peach Orchard         
7:45 AM   25 Peach Orchard         
7:46 AM   Lt Litchfield & Peach Orchard         
7:47 AM   Arborwood  & Peach Orchard         
7:48 AM   2 Julia Connors         
7:49 AM   Maguire & Winter         
7:50 AM   Peach Orchard  & Wellesley         
7:51 AM    Hillside  & Peach Orchard (Alcove)        
7:53 AM   120 Pearl        
7:55 AM   Kimball  & Pearl         
7:56 AM   Beacon  & Georgia         
7:56 AM   Pearl & Westgate         
7:57 AM  Beacon  & Dover         
7:59 AM  Beacon  & Duncan         
            
| Bus 4 |      
7:40 AM  Overlook  & Winnmere         
7:41 AM   Glen  & Hillsdale         
7:41 AM   Hillsdale  & Winnmere         
7:42 AM   Creston  & Glen         
7:43 AM   Edgemere  & Glen         
7:43 AM   Glen  & Overlook         
7:44 AM   Fairlawn  & Glen         
7:45 AM   Harriett  & Ruthven         
7:46 AM   Carlton  & Harriett         
7:47 AM   6 Lowell        
7:47 AM   Harriett  & Kenmere         
7:48 AM  Newbridge  & Sunnyfield         
7:49 AM  Crawford & Sylvester         
7:50 AM  Francis  & Sylvester         
            
| Bus 7 |          
7:35 AM   Muller  & Reserve         
7:36 AM   Muller  & Azalea         
7:37 AM   58 Muller         
7:38 AM   Eugene & Larson         
7:39 AM   Cormier & Eugene         
7:40 AM   16 Cormier        
7:40 AM   7 Belmont        
7:43 AM   Kelly Farm & Muller         
7:44 AM   102 Muller         
7:44 AM   7 Springs & Wheeler         
7:48 AM   135 S Bedford        
7:48 AM  21 Thistle        
7:51 AM  1 Winn  @ Crosswalk  
7:55 AM   Muller  & Sorrelle     
7:56 AM   Old Concord  & Wheeler     
7:57 AM   Randall  & Thistle    
        
| Bus 8 |     
7:40 AM   Mountain  @ End (LittlesBrook)    
7:41 AM    Mountain  & Oxbow     
7:42 AM   40 Mountain     
7:43 AM   Mountain View & Winn Valley     
7:44 AM   7 Winn Valley    
7:45 AM   3 Heritage     
7:46 AM   Manor  & Mountain     
7:47 AM   5 Mountain     
7:50 AM  20 Keans     
7:51 AM  Hearthstone  & Keans     
        
| Bus 9 |     
7:40 AM   170 Winn    
7:41 AM   198 Winn    
7:42 AM   Briarwood & Sleeper     
7:42 AM   Sleeper & Theodore     
7:44 AM   226 Winn     
7:45 AM   240 Winn     
7:46 AM   Robert  & Thomas     
7:47 AM   4 Mill     
7:47 AM   Bennett & Winn  (On Bennett)    
7:48 AM  37 Mill     
7:50 AM  Cierra  & Locust     
7:51 AM   42 Locust     
7:51 AM   Locust  & Sparhawk  1st)    
7:52 AM  9 Sparhawk     
7:53 AM  Locust  & Sparhawk  (2nd)    
7:54 AM  Angela & Locust     
        
| Bus 19 |   
7:35 AM   85 Center     
7:36 AM   Birchcrest  & Center     
7:37 AM   Ganley & Ward     
7:38 AM   3 Rita    
7:39 AM   Corporate  & Villagewood     
7:42 AM   Cambridge  & Cedarwood     
7:43 AM   141 Cambridge     
7:44 AM   Forbes & Northeastern     
7:45 AM   8 Sears     
7:45 AM   Forbes & Porter     
7:46 AM   Center  & Sears     
7:48 AM   Center  & Heather           

Bus Information Request Form