2019/2020 Bus Schedule

Homeroom Start Time - 8:10am 
Dismissal - 2:15pm
 

| Bus 3 |        
7:37 AM  308 Cambridge         
7:38 AM  16 Nelson         
7:39 AM  Cheryl  & Holly         
7:40 AM  Dolores  & Holly         
7:41 AM   18 Davida         
7:41 AM   30 Davida         
7:42 AM  Chestnut  & Dennis         
7:43 AM  Alma  & Chestnut         
7:44 AM  Cambridge  & Edsel         
7:45 AM  Francis Wyman  & Teaberry         
7:46 AM  Saint Mary's  & Virginia         
7:47 AM  13 Francis Wyman        
7:48 AM  Four Acre  & Cambridge         
7:49 AM  363 Cambridge         
7:50 AM  27 Wilmington         
            
| Bus 5 |        
7:40 AM  Long  & Paul         
7:41 AM  Paul  & Purity Springs         
7:42 AM  Forest  & Glenwood         
7:43 AM  Forest  & Pathwood         
7:44 AM  Fernglade  & Joanne         
7:45 AM  Joanne  & Oak Knoll         
7:46 AM  Hillcrest  & Pathwood         
7:47 AM  7 Leopold        
7:47 AM  Glenwood  & Hillcrest        
7:48 AM  Arthur Woods  & Leopold         
            
| Bus 10 |        
7:40 AM  3 Wing Terrace        
7:40 AM  Brantwood  & Francis Wyman         
7:41 AM  Putnam  & Wing         
7:42 AM  Arnold &  Austin        
7:43 AM  Austin  & Saint Mary's         
7:44 AM  Francis Wyman  & Manning         
7:44 AM  Francis Wyman  & Short         
7:45 AM  32 Francis Wyman         
7:48 AM  Nevada  & Skelton         
7:49 AM  3 Winona         
7:49 AM  Olean  & Skelton         
7:50 AM  County  & Sumpter         
7:51 AM  Clifford  & County

| Bus 12 |        
7:44 AM  Center  & Farms         
7:47 AM  Pontos  & Taylor         
7:48 AM   Kinney  & Taylor         
7:49 AM   Maryvale  & Taylor         
7:49 AM  Scott  & Taylor         
7:50 AM   Maryvale & Sheighla         
7:51 AM   27 Skilton        
7:52 AM   22 Skilton        
7:53 AM   7 Cresthaven        
7:54 AM   35 Cresthaven        
7:54 AM Brookfield  & Cresthaven         
7:56 AM   3 Lantern         
7:57 AM   21 Lantern        
7:58 AM   Lantern  & Ledgewood         
            
| Bus 16 |        
7:38 AM    50 Wilmington         
7:39 AM    6 Jonathan        
7:40 AM    14 Woodhill        
7:41 AM    Alcine & Wilmington         
7:43 AM    Leroy & Phyllis         
7:44 AM    Bruce & Leroy         
7:44 AM   Cambridge & Leroy         
7:45 AM    Douglas & Van Norden         
7:46 AM    3 Douglas        
7:47 AM    Douglas & Johns         
7:48 AM    Ellen & Ivy         
7:49 AM   Ellen & Lucy         
7:50 AM   6 Paula         
7:52 AM   Allison  & Paula          

Bus Information Request Form